Різне:   Депутати запланували купівлю тролейбусів Держава не додала гроші Участь у лотереї Краще підприємство електротранспорту України Пасажири стали менше губити речі

Депутати запланували купівлю тролейбусів

  Чергова сесія міської ради знову уточнила поточний бюджет. Розглянувши 51 питання, прийняла 48 рішень. На сесії розглянуто вісімнадцять питань врегулювання земельних відносин. Крім усього, депутатами взято до уваги звіти секретаря міської ради Валерія Лескова та всіх заступників міського голови Нарешті перейменовано хмельницькі вулиці імені зловісних для України більшовицьких постатей Постишева і Косіора. Відтепер вулиця, провулок і проїзд Станіслава Косіора носитимуть ім.я Василя Зеньковського, а вулиця Павла Постишева - Дмитра Багалія. Раніше депутати відкладали рішення про перейменування для до вивчення і погодження з мешканцями цих вулиць.
  У зв'язку зі збільшенням доходів міського бюджету на 6,6 мільйона гривень видатки збільшено на 7,2 мільйона. Доходи міської казни збільшилися за рахунок податків із доходів громадян, прибутку підприємств і організацій комунальної власності. Також на перевиконання бюджету суттєво вплинули плата за землю, за оренду цілісних майнових комплексів і майна, місцеві збори, податки від підприємницької діяльності і плати за торговельний патент. За рахунок перевиконання відшкодовано різницю між затратами і тарифами теплопостачальним підприємствам (4,6 мільйона гривень), поточні видатки закладів охорони здоров'я і пасажирського транспорту.
  Затверджена сесією програма розвитку міського електротранспорту до 2015 року передбачає удосконалення управління ним, розвиток маршрутної мережі і забезпечення беззбиткового функціонування, оптимізацію витрат. На її виконання планується 84 нових тролейбуси (54,6 мільйона гривень), 40 автобусів (вісім мільйонів гривень), ремонт контактної мережі (близько шести мільйонів гривень) тощо.
  Прийнято рішення про надання сім'ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах додаткової пільги в розмірі 25% по сплаті за житлово-комунальні послуги на 2008 рік, про встановлення надбавки до пенсії членам Проскурівського підпілля, партизанам, визволителям Хмельницького від німецько-фашистських загарбників та колишнім політв'язням і репресованим на 2008 рік. Одним із найважливіших є надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення під індивідуальну забудову 50-гектарної земельної ділянки.