Новий тролейбус "Богдан Т-601.11"

  Перший український тролейбус зі зручностями для людей з особливими потребами курсуватиме вулицями Хмельницького. Нову модель тролейбуса - "Богдан - Т-601.11", яка відповідає найсучаснішим технічним вимогам і актуальним потребам ринку перевезень презентував сьогодні керівництву міста та хмельничанам представник виробника - віце-президент корпорація "Богдан", виконуючий обов'язки директора ВАТ "Луцький автомобільний завод" В'ячеслв Гунчик.
  Відкриваючи урочистий мітинг з нагоди передачі нового тролейбуса Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" перший заступник міського голови Анатолій Савчук наголосив, що, не зважаючи на економічні труднощі в державі, місто Хмельницький сьогодні динамічно розвивається. Міська влада системно працює над оптимізацією роботи пасажирського транспорту, оновленням його автомобільного парку. За рахунок коштів співфінансування державного і міського бюджетів минулого року отримано 2 нових тролейбуси Е-187 "Дніпро". В серпні придбано 8 автобусів "Богдан А-144.5" на суму 3960.0 тис, які працюють на маршрутах міста. МКП "Електротранс" забезпечує пасажирські перевезення електротранспортом на 19 маршрутах, щоденно на лінії виходить 80 тролейбусів та на 11 маршрутах - 19 автобусів. За січень-жовтень 2008 року міським електротранспортом перевезено 39 млн. 915 тис. пасажирів, у тому числі 20 млн. 578 тис пасажирів пільгових категорій.
  За підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками роботи у ІІ кварталі 2008року Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" посіло перше місце у другій групі міст. Відповідно до програми розвитку на 2008-2015 роки міська влада планує придбати вісім низькопольних тролейбусів та п'ять низькопольних автобусів. У серпні проведений тендер на закупівлю 2 нових тролейбусів моделі "Богдан - Т-601.11", перший з них наше місто отримує сьогодні. "До кінця грудня поточного року іще один такий тролейбус поповнить транспортний парк комунального підприємства "Електротранс", - запевнив Анатолій Савчук.
  Презентуючи нову модель тролейбуса керівник ВАТ "Луцький автомобільний завод" В'ячеслав Гунчик закцентував увагу присутніх на його технічних характеристиках. Наголосив, що конструктори цієї нової моделі подбали і про зручності для людей з особливими потребами. В новому тролейбусі встановлена система кнілінг - нахиляння транспортного засобу в сторону посадочних місць. Крім того, є можливість в центральній частині встановити відкидні трапи для того, щоб інваліди чи люди з візочками могли легко дістатися до салону тролейбусу. Чотири сидіння в салоні Т-601.11 призначені саме для людей з особливими потребами.
  З найкращими побажаннями перший заступник міського голови Анатолій Савчук урочисто вручив ключі від нового тролейбуса сімейному екіпажу водіїв Ярошенко підприємства "Електротранс".
  По завершенні урочистої презентації в новому тролейбусі відбулась прес-конференція.
  
  http://www.khmelnytsky.com/news/2008-12-04-01.htm