Відтепер інваліди-візочники Хмельницького можуть їздити і у тролейбусах.

  Сьогодні електротехнічний пасажирський парк Хмельницького поповнився новим тролейбусом "Богдан - Т601.11" Луцького автозаводу. Завдяки конструкційним особливостям ним можуть користуватися інваліди-візочники, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Декілька днів тому цю модель презентували Президенту України Віктору Ющенку, а після цього доставили до перших замовників новинки - хмельничан.
  За словами віце-президента корпорації "Богдан" Володимира Гунченка, "Богдан-Т601.11" відповідає найсучаснішим технічним вимогам і актуальний потребам ринку перевезень. Незначне видовження та розширення салону дозволило збільшити його загальну пасажиромістськість до 100 осіб. Для проїзду в салон пасажирів на візках у тролейбусі встановлено систему кнілінгу - нахиляння транспортного засобу і бік тротуару. Окрім того "Богдан - Т601.11" не лише елетроекономний, а й акумулює енергію і віддає її у мережу. Вартість такого дива вітчизняної техніки складає 870 тисяч гривень. Один з двох таких тролейбусів, які виготовить корпорація до Новорічних свят, надійде у Хмельницький. Інший - залишиться у Луцьку. Торік Хмельницька міська рада за рахунок співфінансування з державним бюджетом придбала два тролейбуси Е-187 "Дніпро". У серпні нинішнього року власним коштом купила 8 автобусів "Богдан А-144.5". Програмою розвитку міського пасажирського транспорту на 2008-2015 роки передбачено поповнити технічний парк вісьмома низькопольними тролейбусами та п'ятьма низькопольними автобусами.
  Зі 128 тролейбусів, які щодня виходять сьогодні на маршрути міста, 94 відсотки вже відпрацювали нормативний строк експлуатації.
  Тролейбуси - найдешевший вид транспорту Хмельницького. Квиток коштує вдвічі менше, ніж у "маршрутці" - 75 копійок.