"Проскурів":   2006 рік, березень 2006 рік, лютий 2005 рік, серпень 2002 рік

Тролейбусні маршрути продовжено

  З березня хмельничани отримали від міської влади гарний подарунок - для тролейбусів, що рухались за маршрутами NN2-а, 3 та 10, лінія продовжена - тепер вони "бігатимуть" до Озерної. Цьому передувало введення нової тягової підстанції, яка змогла дати життя подовженій лінії. Отож пасажирам вже не потрібно робити пересадку, щоб доїхати від Озерної до "Катіону" чи в Ракове через залізничний вокзал - позбавились зайвої мороки, та й непогана економія. Школярі ж, дякуючи нещодавньому розпорядженню міського голови Миколи Приступи щодо пільгового проїзду, зможуть зід Озерної до самого до Ракового доїхати майже задарма - 25 копійок.
  Чергового подарунка теж чекати недовго - вже в цьому місяці на Зарічанській проляже новий, 17-й маршрут. Тролейбуси курсуватимуть від автовокзалу до "Катіону" через Зарічанську, тобто за п'ятим автобусним маршрутом. Вже встановлені електроопори, ведеться монтаж контактної мережі. Дійсно, гарні справи - кращий аргумент.
  Додамо, що з Держбюджету вперше за останні десять років виділено нашому "Електротрансу" 1,2 млн. для придбання двох тролейбусів.
  
  "Проскурів" N19-20 9.03.2006р.