У Хмельницьких тролейбусах проїзд 1 гривня

  Згідно з рішенням Хмельницького виконавчого комітету від 25 листопада 2010 року N1511 з 1 грудня 2010 року підвищується вартість проїзду за одну поїздку.
  - в тролейбусах - 1 грн.;
  - в автобусах, які працюють в звичайному режимі - 1,25 грн.;
  - в автобусах та мікроавтобусах, які працюють в режимі маршрутного таксі - 2 грн.
  Вартість місячного проїзного квитка на грудень 2010 року залишається без змін.
  Підвищення вартості місячних проїзних відбудеться тільки з 1 січня 2011 року.
  
  Рішення прийнято відповідно до вимог Закону України Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 308.
  Розрахунки тарифів погоджені в Міністерстві економіки України, Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України. Проведена процедура громадського обговорення з урахуванням пропозицій та зауважень.
  Рішення розроблено в зв'язку з клопотаннями Хмельницького комунального підприємства Електротранс та численними зверненнями суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють пасажирські перевезення в місті про те, що діючі тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті нижче їх фактичної собівартості.
  Прийняте рішення сприятиме зменшенню збитковості комунального підприємства Електротранс, зняттю соціальної напруги в колективі підприємства через низький рівень зарплати, своєчасному та якісному ремонту рухомого складу, забезпеченню належного обслуговування пасажирів та регулярності руху на маршрутах.