Загальнi новини
Останні новини
02-Dec-2012
З грудня у тролейбусі їздитимемо за 1,25 гривні

Розглянувши клопотання ХКП .Електротранс., звернення обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та звернення Асоціації пасажирських перевізників міста Хмельницького .Поділля., які здійснюють пасажирські перевезення в місті, та, враховуючи, що діючі тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті нижчі їх фактичної собівартості, члени виконавчого комітету ухвалили рішення про встановлення тарифів щодо оплати транспортних послуг з перевезення пасажирів у Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування. Документом передбачено з 1 грудня цього року встановити тарифи з оплати транспортних послуг з перевезення пасажирів та багажу у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення у звичайному режимі руху, в режимі маршрутного таксі та електричним транспортом (тролейбусом) за одну поїздку такі: перевезення пасажирів тролейбусом . 1,25 грн., перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах, які здійснюються у звичайному режимі руху, . 2 грн., перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах, які здійснюються у режимі маршрутного таксі, . 2,5 грн.

Також вирішено встановити вартість місячних та квартальних проїзних квитків у міському пасажирському транспорті загального користування, який належить до комунальної власності і здійснює пасажирські перевезення в звичайному режимі руху, відповідно до вказаних у таблиці:

Види проїзних квитків за категоріями пасажирів Вартість проїзних квитків і терміни їх вступу в силу
місячний проїзний квиток квартальний проїзний квиток з 1 грудня 2012 року з 1 січня 2013 рокуТролейбус 90 грн. 240 грн.

Тролейбус/автобус 110 грн. 300 грн.

Тролейбус (учнівський) 35 грн. 90 грн.

Тролейбус/автобус (учнівський) 45 грн. 110 грн.

Тролейбус (студентський) 45 грн. 110 грн.

Тролейбус/автобус (студентський) 55 грн. 150 грн.

Тролейбус (організація) 150 грн. 400 грн.

Тролейбус/автобус (організація) 170 грн. 450 грн.


Рішення прийняте з метою покращення технічного стану автотранспортних засобів та для забезпечення потреб хмельничан якісними пасажирськими перевезеннями. Варто зауважити, що навіть за умови підвищення вартості проїзду у пасажирському транспорті загального користування тарифи на оплату транспортних послуг з перевезення пасажирів в Хмельницькому залишаються одними з найнижчих в Україні.

Також у ході засідання виконавчого комітету прийняті рішення щодо квартирного обліку громадян, про надання дозволів на експлуатацію об.єктів поводження з небезпечними відходами, про внесення змін в окремі попередні рішення виконавчого комітету тощо.